Kamera sistemleri, evlerde özellikle bakıcı ve bebek takibi için, işyerleri, apartman ve kobilerde güvenlik ve personel denetimi için kullanılmaktadır. Olası hırsızlık, şiddet ve kötüye kullanma durumlarında iyi seçilmiş ürünlerle alınan net kamera sistemi görüntüleri delil niteliği taşımaktadır. Güvenlik kamera sistemleri ile internet üzerinden cep telefonunuz, iPad, iPone gibi akıllı telefonlar, android işletim sistemli cep telefonları ve tabletler sayesinde dünyanın her yerinden online olarak kesintisiz izleyebilirsiniz.

Kamera sistemleri ile kontrol altında tutmak istediğiniz tüm bölgeleri tek ekranda bölümlere ayrılı olarak izleyebilirsiniz. Gece görüşlü HD kameralar ile kayıt tutulan harddisk boyutuna bağlı olarak 180 güne kadar kayıt yapabilirsiniz, Samsung Hanwha, Hikvision IP kameralar ile daha esnek ve yüksek kaliteli çözümler elde edebilir, Samsung Hanwha, Hikvision zoom kameralar ile cep telefonunuzla bile görüntülere yakınlaşıp detay görebilirsiniz. Halk arasında Mobese kamera olarak da adlandırılan speed dome kameralar, harekeli zoom özellikleri ile açık alanın fazlaca ve mesafeli olduğu lokasyonlarda size otomatik turlama ve yakınlaştırma özelliği sağlayacaktır.

Kamera sisteminin kablolaması konusunda işyeri ve fabrikalarda minumum görüntü kirliliği yaratacak olasılıklar hesaplanıp ona göre çözüm üretilir.

Ev kamera sistemlerinde ise kablolama minimum olması için tüm ihtimaller düşünülüp ev kamera sistemi kurulumu yapılmaktadır. Bu noktada ev kamera sistemi taşıdığı önem ve amaç düşünüldüğünde bakıcı ve bebek güvenliği sağlaması açısından kablolama konusu gözardı edilebilir. Bakıcı bebek kamera sistemlerinde en önemli nokta ev sistemine özel kamera ve dvr kayıt cihazının seçilmesidir. Doğru seçilmeyen güvenlik sistemi ekipmanları sonrasında sistemi kullanmanızı imkansız kıldığı gibi çok yavaş internet aktarımı, sık sık bağlantı kesilmesi gibi sorunlarla karşılaşmanıza sebep olacaktır.

Tüm güvenlik kamera sistemleri sahip olduğunuz bütçeye göre en yüksek perofrmansı elde edebileceğiniz şekilde tekliflendirilip size sunulacaktır.