Firmamızın büyük ölçekli kurumsal projelerdeki uzmanlığının yanı sıra konsept uygulamasından bahsetmek isteriz. Eğer aradığınız işyeriniz, fabrikanız için kurumsal projelendirme ve kurulum ise lütfen anasayfadan detaylı bilgilere ulaşınız. 

Ev ve İş Yerleri için size özel hazır paket sistemleriyle güvenliğinizi sağlayabilir, firmamızdan 2 yıl yerinde servis güvencesiyle ürün ve sistem kurulum talep edebilirsiniz. 1400 'den fazla ev /işyeri referansımızla  her gün büyüyoruz. Farklı taleplere göre hazırlanmış  sistem paketleri için www.bebekizle.com  sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Firmamız 2 yıl süreyle elektronik arızalara karşı yerinde  ücretsiz servis garantisi veren tek firmadır. Sistem fiyatlarını alternatif firmalarla kıyaslarken 2 yıl boyunca ödeyebileceğiniz servis giderini veya firmaya ulaşamadığınız durumda oluşabilecek mağduriyetinizi değerlendirmenizi öneriririz.

Sitemizde listelenen tüm kamera paketleri ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiştir. Ancak kamera sistemi almadan önce sıkça düşülen bazı yanılgılara dikkat çekmek isteriz.

1- Doğru teklifi aldım mı?

Güvenlik kamerası iş alanında kaliteli üretim yapan birkaç büyük oyuncu var. Tercihinizi yaparken mutlaka bunlardan birini tercih etmenizi öneriririz. Hikvision, Samsung (Hanwha), Dahua gibi global sıralamada ilk 10da olan firmaların ürünleri tercih ediyor olmak kalite olarak belirli bir standardı sağlayacaktır. Sadece tek bir websitesinde karşılaşabileceğiniz uydurulmuş markalardan ve sizi bu yönde yanıltan firmalardan uzak durmalısınız.

2- Demo sisteminizi izlemeli miyim?

Mutlaka evinize işyerinize kurduracağınız sistemin uzaktan bağlanarak demo görüntü ve performansını test etmelisiniz. Böylece aklınızdaki ürünle , satın aldığınız ürünün aynı olduğuna emin olabilirsiniz.

3- 2 yıl yerinde ücretsiz servis önemli midir?

Evet oldukça önemlidir ve mutlaka talep etmelisiniz. Kamera sistemi çok aşina olmadığınız bir konu olduğu için mutlaka destek ve servis almanızı gerektirir. Her destek talebinde ücret ödemeniz başlangıç fiyatı ucuz olan sistemlerde size umulmadık ekstra masraflar getirecektir.

4- Mobil izleme olmasa da olur mu?

4.5 ve 5G Teknolojisi ile veri aktarım hızları yükselen mobil cihazlar ile uzaktan izleme desteği olmayan bir kamera sistemi düşünülemez. Mutlaka aldığınız sisteme mobil cihazınızdan bağlanmayı deneyin. (iPhone, iPad, Android telefonlar ve tabletler)

5-Kablosuz sistem yok mu?
Her ne kadar kablolu sistemlerin stabilitesini birebir karşılamasa da kablosuz aktarım kapasitelerinin artması, ağ genişletici ve MESH çözümleriyle son derece başarılı kablosuz kamera sistemleri kurmak mümkün. Eğer k
ablosuz network altyapınıza güveniyorsanız,kamera olacak her noktada başarılı bir kablosuz erişim mümkün ise kablosuz sistemler sizi kablo görüntüsünden kurtaracaktır.

6- Gizli Kamera olsun, haber vermeden kayıt yapsam daha iyi değil mi ?

Gizli kamera ile yaptığınız kayıt hem oluşacak sıkıntılı durumun önüne geçmeyecek, olay olduktan sonra sadece izleyeceğiniz bir veri olacak hem de hukuki açıdan problemli sonuçlar doğurabilecektir.

Bu şekilde alınan kayıtlar özel hayatın gizliliğini ihlal ettiği için haklı iken haksız duruma düşüyor olacaksınız. Bu nedenle hem etik hemde hukuki olarak en sağlıklısı bilgilendirme yaparak kamera kaydı alınmasıdır.

Tüm bu sorulara en iyi cevabı arayıp beraber çözüm üretebilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.